O NÁS
CENNÍK SLUŽIEB
KONTAKTNÉ INFORMÁCIE


mah
 


Vitajte na našich stránkach...

   Prvoradou úlohou kozmetického salóna je správne stanovená kozmetická diagnóza, ktorá vedie k správnemu výberu z radu špeciálne cielených kozmetických ošetrení. Iba správna kombinácia vedie k účinnému riešeniu daného problému pleti.

   V našom salóne pracujeme s francúzskou profesionálnou dermo-kozmetikou
SIMONE MAHLER [ web ]

NOVINKY

OXYGENOTERAPIA

kyslíková mezoterapia je neinvazívna bezbolestná metóda ošetrenia tváre a dekoltu pri ktorej sa pomocou tlakovej pištole a prúdu kyslíka vpravujú do hlbších vrstiev pokožky účinné látky. V pokožke tak dochádza k zrýchleniu obnovy buniek a pleť ostáva svieža, jasná a hydratovaná.

MEZOPEN® - mikroihličková mezoterapia

Mikroihličková mezoterapia Mezopenom® je inovatívna metóda mezoterapie, ktorá bola vyvinutá pre bezpečnejšiu a efektívnejšiu penetráciu účinných látok.

Mezopen® využíva automatický kmitavý pohyb niekoľkých mikroihiel naraz, kolmý na pokožku. Tento pohyb pôsobí riadene a bezpečnejšie v liečbe v porovnaní s inými mikro-ihličkovými technológiami, , ako sú napr. Dermarolery. Automatický pohyb ihiel minimalizuje bolesť a nepohodlie. Ďaleko lepšie podporuje absorbciu kozmeceutických produktov do kože.

Pracujeme so špeciálnymi mezoterapeutickými koncentrátmi obohatenými o nanozómy DermaHeal®, ktoré sú aplikované zdravotníckym personálom.

Výťažky z kmeňových buniek – Dermaheal Stem C’rum SR

Jediný prípravok na trhu, ktorý obsahuje výťažky z kmeňových buniek z adipocytného tkaniva. Dokáže vytvárať nové kožné bunky a tak zmierňuje už existujúce jemné vrásky; zároveň bráni vzniku nových. Ak chcete dopriať pleti skutočne luxus, ste na správnom mieste.

Dermaheal HSR (Hyaluronic Acid Skin Rejuvenation)

Vďaka Dermaheal HSR budete mať krásnu a revitalizovanú pokožku a zbavíte sa miernych nedostatkov pleti, ako sú jazvičky po akné, jemné vrásky a rozšírene póry. Kúra obsahuje 58 aktívnych ingrediencií, ktoré dodajú pokožke absolútnu regeneráciu. Komplex biomimetických peptidov odstraňuje vrásky a pokožku revitalizuje. Obsiahnutá kyselina hyalurónová dodá správnu hydratáciu. Vitamíny a aminokyseliny dodajú pokožke energiu a odstraňujú kožné nezrovnalosti. Celkovo dochádza po aplikácii k výraznému zlepšeniu pokožky.

 

 
Webdesign by ADYLINE Creative Studio.